Siegfried Bachmann (Hannover) |
P340 |
Jens Bachtler (Nürnberg) |
P114 |
Ulrich Backenköhler (Gießen) |
P505, Z68 |
Ingrid Bär (Nürnberg) |
P114 |
Wibke Baldenbach (Düsseldorf) |
P75 |
Lars Balszuweit (Wuppertal) |
P497 |
Osman Balta (Bonn) |
P364, P379, P483, P484, P491 |
Klaus Balzer (Mülheim) |
H210 |
Ralf Banach (Krefeld) |
P463, P464 |
Jan Bandholz (Hamburg) |
P481, Z72 |
Christoph Bara (Hannover) |
H47 |
Thomas Bareiter (Nürnberg) |
P114 |
Jörg Barkhausen (Essen) |
P328, P97, P99 |
Nina Bartels (Bochum) |
P81 |
Markus Barth (Traunstein) |
P110 |
Antonio Bartorelli (Milan, IT) |
P294 |
Christine Bartsch (Gießen) |
P482 |
Brigitte Bathgate (Krefeld) |
P463, P464 |
Alexander Bauer (Heidelberg) |
P500, P508 |
Wolfgang Bauer (Würzburg) |
B62, P95 |
Rupert Bauersachs (Darmstadt) |
A547 |
Ulrich Baum (Erlangen-Nuremberg) |
P280 |
Gerd Baumann (Berlin) |
P352, P354, P369 |
Christian Baumbach (Bad Rothenfelde) |
P342 |
Dietrich Baumgart (Essen) |
A545, H431 |
Gerhard Bauriedel (Bonn) |
P300, P324, P462 |
Yves Bayard (Frankfurt) |
P285, P293, P294, P461 |
Sandra Bechert (Dresden) |
P501 |
Matthias Bechtel (Lübeck) |
P330, P332 |
Alexander Becker (München) |
H251 |
Heinrich Becker (Marburg) |
H178 |
Rüdiger Becker (Heidelberg) |
P500, P508 |
Gerald Beer (Bielefeld) |
P111, P116, P86, P87, P89 |
Peter Behrens (Rostock) |
P306 |
Dennis Beil (Göttingen) |
P120 |
Andreas Beinhauer (St. Pölten, AT) |
P473, Z69 |
Jorge Belardi (Buenos Aires, AR) |
P299 |
Branko Beleslin (Belgrade, CS) |
H426 |
Frank Bengel (München) |
H39 |
Ger Bennink (Köln) |
P341 |
Felix Berger (Zürich, CH) |
K24 |
Ronald Berger (Baltimore, US) |
P503 |
Klaus von Bergmann (Bonn) |
H534 |
Caroline Berndt (Bad Oeynhausen) |
P100 |
Peter Bernhardt (Berlin) |
P279, P466 |
David Bernie (Ottawa, CA) |
P479 |
Kurt Bestehorn (Haar) |
P136, P138, P141 |
Burkhard Bewig (Kiel) |
P318 |
Friedhelm Beyersdorf (Freiburg) |
H208 |
Sucharit Bhakdi (Mainz) |
H33 |
Siegfried Biener (Bad Gottleuba) |
P124 |
Kai Billinger (Frankfurt) |
P293, P294, P461 |
Ludwig Binner (Ulm) |
H433, I244, P347, P348, P370, P383, P510 |
Daniela Birnkammerer (Würzburg) |
P382 |
Sebastian Bischoff (Würzburg) |
P373, Z70 |
Mamdouh Bitar (Peine) |
P345, P346 |
Daniela Blank (Wuppertal) |
P454 |
Peter Blank (Timmendorfer Strand) |
P512 |
Stefan Blankenberg (Mainz) |
B61, P130 |
Wilhelm Bloch (Köln) |
P78 |
Michael Block (München) |
K566 |
Peter Block (Atlanta, US) |
P294 |
Ingrid Bobis (Kiel) |
P318 |
Wolfgang Bocksch (Berlin) |
P304 |
Christoph Bode (Freiburg) |
H252, H29, I159 |
Frank Bode (Lübeck) |
P344, P506, Z71 |
Dirk Böcker (Münster) |
K561, P476, P479 |
Uta-Maria Böge (Timmendorfer Strand) |
P512 |
Michael Böhm (Homburg) |
H177, H45, I148, I392 |
Martin Bölke (Haar) |
P136 |
Andreas Boening (Kiel) |
P105 |
Jan Börgel (Bochum) |
P81 |
Frank Boguschewski (Lübeck) |
P344 |
Waldemar Bojara (Bochum) |
P298 |
Hansjürgen Bondke (Berlin) |
P352, P369, P475 |
Hendrik Bonnemeier (Lübeck) |
P344, P377 |
Rolf Borchard (Herne) |
P374, P375, Z73 |
Adrian Borges (Berlin) |
A202, K7, P352 |
Martin Borggrefe (Mannheim) |
H176, P386 |
Giuseppe Boriani (Bologna, IT) |
P479 |
Mathias Borst (Heidelberg) |
A196, I402 |
Olaf Bosse (Traunstein) |
P455, P493 |
Johannes Brachmann (Coburg) |
H204, I410, P303 |
Marc van Bracht (Herne) |
B54, P291, P381, P444 |
Josef Brandl (Klagenfurt, AT) |
P490 |
Bodo Brandts (Herne) |
B54, P290, P291, P292, P374, P375, P444, Z73 |
Silke Braun (Dresden) |
P450 |
M Brehm (Düsseldorf) |
H267 |
Günter Breithardt (Münster) |
H173, H250, I412, P307, P308 |
Ole-Alexander Breithardt (Aachen) |
H213, P459 |
Ole-Alexander Breithardt (Aachen) |
P89 |
Frank Breunig (Würzburg) |
P382 |
Konrad Brockmeier (Köln) |
P341 |
Mathias Brosz (Blumenberg) |
P137 |
Christian Bruch (Münster) |
P126, P93 |
Oliver Bruder (Essen) |
P328, P97, P99 |
Roland Brückl (Landshut) |
P98 |
Martina Brückmann (Mannheim) |
P325 |
Thomas Brummer (Ulm) |
P370 |
Urszula Brzezinska (Posen, PL) |
P103 |
Reiner Buchhorn (Göttingen) |
P322 |
Bernadette Buchwald (Bad Münder) |
P470 |
Thomas Buck (Essen) |
A201 |
Arno Buecker (Aachen) |
P96 |
Franziska Büscheck (Frankfurt) |
P293, P294, P461 |
Indra Büter (Düsseldorf) |
P77 |
Alexander Bufe (Wuppertal) |
P106, P454 |
Daniel Bulut (Bochum) |
P310 |
Christiane Buth (Timmendorfer Strand) |
P512 |
Christian Butter (Berlin) |
K564, P490 |
Thomas Butz (Bad Oeynhausen) |
H186, H50 |